УМОВИ

Умови надання послуг:

1. Реєстрація
1.1. Реєструючись на сайті InFood.com.ua Ви даєте згоду на збір, обробку, використання та зберігання наданих Вами персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних».

2. Оформлення замовлення
2.1. Після оформлення, замовлення знаходиться у стадії обробки і протягом 5-7 хв. оператор зв'яжеться з Вами по контактному номеру (вказаному при реєстрації). Після підтвердження, замовлення передається у ресторан. З термінами виконання замовлень Ви можете ознайомитись на сторінках ресторанів або дізнатись у оператора.

3. Прийняття замовлень
3.1. Замовлення приймаються: Понеділок - Неділя з 10.00 до 22.00 (або у проміжок часу, який вказаний на сторінці ресторану відповідно)
3.2. Замовлення, які були зроблені раніше або пізніше термінів прийняття замовлень будуть відхилені. Про це Ви будете проінформовані e-mail повідомленням.
3.3. Замовлення приймають лише після того, як з Вами зв'яжеться оператор та підтвердить адресу доставки.
3.4. У випадку якщо контактний номер телефону вказаний при реєстрації не відповідає або вимкнений, Ваше замовлення відтерміновується до підтвердження адреси доставки оператором у телефонному режимі.

4. Доставка
4.1. З годинами роботи доставки Ви можете ознайомитись на сторінках ресторанів.
4.2. Приготовані страви транспортуються у герметично закритих одноразових боксах, що дозволяє максимально зберегти належну якість та температуру обраної Вами їжі.
4.3. Доставка зробленого Вами замовлення здійснюється у будь-яку точку міста. З вартістю та термінами доставки Ви можете ознайомитись на сторінках ресторанів або дізнатись у оператора. Доставку з виїздом за межі міста оплачує замовник. Вартість доставки за межі міста узгоджується з кур’єром при отриманні замовлення та є обов’язковою для оплати.

5. Ціни
5.1. Ціни, вказані на сайті повністю відповідають цінам вказаним у меню ресторанів.

6. Безпека
6.1. Увага! На сайті ведеться спостереження та визначення ІР-адрес. Спроби хуліганства будуть розглядатись як адміністративні правопорушення. Особи які будуть зауважені у спробах хуліганства будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за статтею 10 КпАП України : Вчинення адміністративного правопорушення умисно.